POLUB NAS NA FACEBOOKU
Filtry
-
-

Sprzedam: Działka - budowlana

390 000 zł (78 zł / m2), 4973 m2, Miedźna - Góra

Numer oferty: 8290963

3 zdjęcia
Wyjątkowa okazja - przestronna i widokowa działka budowlana. Dla działki wydane są warunki zabudowy na budynek jednorodzinny, ale nie ma też przeszkód by dość sprawnie uzyskać dla tej działki warunki zabudowy dla kilku budynków i ją podzielić. Działka ma kształt bardzo zbliżony do kwadratu o bokach 70 x 70 m, i usytuowana jest w drugiej linii zabudowy (ok. 65 metrów) od bocznej gminnej drogi asfaltowej. W tejże drodze mamy dostęp do sieci wodociągowej, gazowej i energetycznej. Działka jest na nieznacznym wzniesieniu, skąd teren stopniowo opada w kierunku południowym zapewniając przestronną panoramę w kierunku doliny Wisły i dalej Beskidów. Otoczenie działki to wyłącznie zaciszne i bardzo widokowe, malownicze tereny idealne pod mieszkaniówkę jednorodzinną, zabudowane pojedyńczymi, luźno rozproszonymi domami.

Nieruchomość jest świetnie skomunikowana - dość sprawnie możemy wydostać się do drogi wojewódzkiej DW 933 Pszczyna - Oświęcim, a nią już wprost do budowanej S1. Do końca 2023 r. planowana jest budowa brakującego fragmentu drogi ekspresowej S1 na odcinku z Bielska-Białej do Mysłowic. W końcu po wielu latach uzgodnień, zatwierdzono jej ostateczny wariant lokalizacyjny i podpisano już umowy wykonawcze - przebiegać będzie ok. 3 km od tej nieruchomości, i tyleż właśnie będzie drogą DW 933 do najbliższego węzła pod Brzeszczami.

Umówmy się, a pokażemy tę nieruchomość w całej okazałości.

Zwrócimy uwagę nie tylko na zalety, ale i ewentualne ukryte niedoskonałości.

Kredyt hipoteczny również pomożemy załatwić, współpracujemy z różnymi bankami, w ramach sprzedaży pomagamy nieodpłatnie we wszelkich formalnościach.

A na miejscu doradzimy w zagadnieniach architektonicznych i budowlanych.

CROPOL NIERUCHOMOŚCI

www.cropol.pl

Mirko Daničić

numer licencji: 11729

Agent prowadzący: Adrian Poznachowski

Telefon: 660 520 310
  • Ogrodzenie: Nie
  • Działka narożna: Nie
  • Pozwolenie na budowę: Nie
  • Prąd: tak
  • Gaz: tak
  • Kanalizacja: nie
  • Siła: Nie
  • Woda: tak
  • Obiekt strzeżony: Nie

Kontakt

Agent prowadzący:

Adrian Poznachowski

tel. 660 520 310

Wizytówka agencji »

Ilość wysłanych formularzy: 0