Filtry
-
-

Najlepsza hurtownia fotowoltaiczna na Śląsku i w Małopolsce

Materiał partnera:

Wzrastające ceny prądu dają się we znaki? Szukasz rozwiązania, które pozwoli Cię uchronić przed wysokimi rachunkami za energię elektryczną? Montaż paneli fotowoltaicznych może rozwiązać ten problem, a korzystanie z odnawialnych źródeł energii przyczyni się do ochrony środowiska i naszej planety. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i ciesz się własną energią elektryczną!

fotowoltaika systemy gwarancja paneli fotowoltaicznych akcesoria


Jak działają panele fotowoltaiczne?Panele z instalacji fotowoltaicznej są zazwyczaj montowane na dachach budynków. Ich zadaniem jest pobieranie energii słonecznej i przekształcanie jej w energię elektryczną. Dzięki temu właściciel instalacji fotowoltaicznych pozyskuje własny prąd i to w najlepszych cenach. Instalacja oraz obsługa są niezwykle proste, a na wsparcie techniczne można liczyć w każdym momencie. Do niedawna panowało przekonanie, że słuszność montażu paneli fotowoltaicznych jest wyłącznie w krajach mocno nasłonecznionych. Nic bardziej mylnego. Technologia fotowoltaiczna stale się rozwija, dlatego z powodzeniem można ten system efektywnie stosować także w Polsce.

Dlaczego warto korzystać z odnawialnych źródeł energii?Panele fotowoltaiczne wykorzystują odnawialne źródła energii, czyli np. energia słoneczna, wiatru, wodna itp. Są to źródła, które są naturalnie występujące w przyrodzie, a ich wydobywanie i eksploatacja nie powoduje wydzielania się do środowiska i atmosfery żadnych szkodliwych substancji. Co więcej, odnawialne źródła energii są nieskończone, co oznacza, że korzystanie z nich nie spowoduje braku tych źródeł w przyrodzie. Podczas budowy instalacji fotowoltaicznej doświadczeniu fachowcy z pewnością dobiorą najlepsze urządzenia, a w tym falowniki i inwertery.

Źródła OZE dostarczają Klientom tyle energii, ile potrzebują, a nawet więcej. Nie należy się jednak martwić, ponieważ nadwyżka wyprodukowanego prądu może zostać wykorzystana później lub sprzedana dostawcom prądu.

Wybierając fotowoltaikę, wspierasz eko działania, uniezależniasz się od cen prądu, a także zawyżasz wartość nieruchomości, w której ma zostać wykonana instalacja.

fotowoltaika systemy gwarancja paneli fotowoltaicznych akcesoria


Jaka hurtownia fotowoltaiczna jest najlepsza?Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR oferuje współpracę dla instalatorów w obszarze województwa śląskiego i małopolskiego. Sprzęt, systemy oraz artykuły uzupełniające są najwyższej jakości oraz pochodzą od najlepszych, światowych producentów. Fotowoltaika jest jednym z obszarów działalności hurtowni, lecz specjalizuje się także w innych instalacjach w budynku. Dla stałych Klientów (instalatorów i innych fachowców) oferowane są specjalne programy lojalnościowe, które gwarantują osprzęt w atrakcyjnych cenach.

Fachowcu, wykonujesz swoją pracę na Śląsku lub w Małopolsce? Szukasz rzetelnej hurtowni fotowoltaicznej, która Cię nie zawiedzie? Koniecznie nawiąż z nami współpracę i wspólnie przedyskutujemy dogodne warunki. Do montażu instalacji fotowoltaicznej potrzebny jest sprawdzony sprzęt. Gwarancja niezawodności to drugie imię hurtowni fotowoltaicznej PAMAR. Oferowana jest sprzedaż detaliczna i hurtowa.

Chcesz złożyć zamówienie, lecz nie masz, jak przetransportować produktów? Spokojnie! Skontaktuj się z nami, a dowieziemy zamówiony towar w dogodnym dla obu stron terminie wprost pod wskazany adres. W razie jakichkolwiek pytań wykwalifikowany zespół profesjonalistów zostaje do dyspozycji.

Zgłoś się do nas, a wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły współpracy!

Hurtownia fotowoltaiczna PAMAR
ul. Katowicka 80,
43-346 Bielsko-Biała
tel.: +48 601 241 855
email: w.krawczyk@pamar.ik.pl