Filtry
-
-

PTBS zaprasza firmy remontowe i budowlane do złożenia ofert

Artykuł sponsorowany:

Okres pierwszego kwartału roku to czas planowania przez Wspólnoty Mieszkaniowe prac remontowych na rok bieżący. Pszczyńskie TBS Sp. z o.o., największy na rynku pszczyńskim zarządca nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych, w ostatnich latach przygotował i zrealizował kilkadziesiąt remontów i modernizacji budynków Wspólnot Mieszkaniowych.

W najbliższym czasie kolejne Wspólnoty Mieszkaniowe planują wykonanie remontów swych budynków. Obecnie Pszczyński TBS, jako zarządca nieruchomości tych Wspólnot oczekuje na oferty na wykonanie dokumentacji projektowo-wykonawczej dla budynku przy ul. Katowickiej 8, a także ofert na wykonanie wymiany pokrycia dachu i remont elewacji dla budynku przy ul. Rynek 13.

rynek 13
Wspólnota Mieszkaniowa w Pszczynie przy ul. Rynek 13 · fot. PTBS


Katowicka 8
Wspólnota Mieszkaniowa w Pszczynie przy ul. Katowickiej 8 · fot. PTBS


W związku z tym Pszczyńskie TBS Sp. z o.o. zaprasza firmy remontowe i budowlane do złożenia ofert na wykonawstwo prac w budynkach Wspólnot Mieszkaniowych Szczegółowe informacje można uzyskać na stronach internetowych Spółki:oraz w siedzibie Spółki w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek godz. 7.00-15.00), telefonicznie lub mailowo.

Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o. o.

43-200 Pszczyna
ul. Jana Kilińskiego 5A

tel. 32 2128555
tel. 32 4490326
fax 32 2128555