Filtry
-
-

Apartamenty inwestycyjne Karpacz - czy inwestycja ta się opłaci?

Artykuł sponsorowany:

Rynek nieruchomości od zawsze stanowił niezwykle atrakcyjną przestrzeń dla wszystkich osób, które żywo zainteresowane były lokowaniem i pomnażaniem swojego kapitału. Nie da się ukryć, że obecnie znacznie odeszło się jednak od typowych lokali mieszkaniowych, które przygotowywane były pod wynajem. O wiele częściej inwestorzy przejawiają większe zainteresowaniami apartamentami inwestycyjnymi. Wynika to z faktu, że taka inwestycja wiąże się jednocześnie z wieloma, innymi możliwościami, a co najważniejsze, może przynieść jednocześnie pokaźne zyski. Duże poruszenie wzbudzają przede wszystkim apartamenty inwestycyjne Karpacz. Co więc warto o nich wiedzieć i czy taka inwestycja będzie opłacalna?

Źródło: pixabay.com


Apartamenty inwestycyjne Karpacz - jakie są ich największe zalety?Apartamenty inwestycyjne Karpacz wzbudzają ogromne zainteresowanie większości inwestorów. Wynika to przede wszystkim z tego, że znajdują się on w świetnie zlokalizowanym aparthotelu. Sam obiekt składa się z trzech budynków i tak naprawdę w sezonie, może pochwalić się pełnym obłożeniem. Warto zaznaczyć, że samych obiektów przeznaczonych pod inwestycję jest ponad 130. Nie można odmówić im wykończenia zgodnie z najwyższym standardem. Apartamenty te są bowiem wyposażone w taras, a także oferują widok na malowniczy górski krajobraz. Żaden inwestor nie musi więc mieć wątpliwości odnośnie tego, że taki apartament będzie wzbudzał zainteresowanie potencjalnych klientów. Nie można zapomnieć także o wielu udogodnieniach dla dzieci i innych atrakcji, które bezpośrednio przynależą do apartamentów inwestycyjnych Karpacz. Śmiało można je określić pewnym i bezpiecznym źródłem zysku, które pozwoli na skuteczne pomnożenie ulokowanego w apartamentach kapitału. Apartamenty inwestycyjne Karpacz mają jednak o wiele więcej zalet. Warto na samym wstępie zaznaczyć, że każdy aprthotel będzie wyposażony w pełny pakiet SPA oraz Wellness. Znacznie podnosi to wartość zarówno wizualną jak i inwestycyjną. Im więcej bowiem udogodnień, tym wyższą wartość osiągnie apartament w finalnym rozrachunku.

Inwestycje w apartamenty Karpacz - to się opłaca!Apartamenty inwestycyjne Karpacz to obiekt zainteresowania wielu inwestorów. Nie ma się jednak temu co dziwić. To właśnie te apartamenty są swoistą gwarancją całkowitego zwrotu kapitału, a także uzyskania odpowiedniego zysku. Oczywiście kwestią jest jeszcze wybranie odpowiedniej firmy, która nam taką inwestycję umożliwi. Znacznie wyróżnia się w tym momencie condo.pl. Dlaczego? Przede wszystkim firma ta oferuje inwestycje w apartamenty na jasnych i przejrzystych zasadach. Model biznesowy Condo jest bowiem dla inwestora niezwykle czytelny. Przede wszystkim wybiera on apartament Karpacz, który przeznaczony jest pod inwestycję. Cały zysk z najmu dzielony jest następnie zarówno pomiędzy samego inwestora, ale także i operatora. Inwestor decydując się na zakup apartamentu ma zapewniony stały zysk. Jego poziom to około 7-8%- oczywiście w zależności od wybranego obiektu. Zysk ten nie zmienia się przez cały okres wynajmu i jest całkowicie stały. Obłożenie obiektu, a nawet jego brak nie mają żadnego wpływu na finalne przychody właściciela apartamentu. Co ciekawe, inwestor może wykorzystać również apartament na swoje własne potrzeby. Jest to tak zwany pobyt właścicielski. Jednak w tym momencie musi się on liczyć z tym, że odejmowany jest 1% od jego stopy zysku z wynajmu apartamentu. Bardzo prosty model biznesowy sprawia, że inwestorzy mogą czuć się bezpieczni, a apartamenty inwestycyjne Karpacz, to pewne źródło zysku.