Filtry
-
-

Sprzedam: Działka - pozostała

589 908 zł, 109 zł / m2, 5412 m2, Pszczyna - Ćwiklice

Numer oferty: DMC-GS-2

5 zdjęć

Poszukujesz terenu pod inwestycję!
Proponuję: podzielony teren, spokojna okolica.
Oferta sprzedaży działki położonej na styku dwóch miejscowości Ćwiklic i Miedźnej. Nieruchomość o pow. 5412m² pod zabudowę jednorodzinną znajduje się w gminie Pszczyna w miejscowości Ćwiklice przy ul. Kombatantów. Dokonano podziału geodezyjnego na cztery działki pod zabudowę oraz drogę wewnętrzną. Teren płaski, otoczony polami uprawnymi, w bliskiej odległości do terenów leśnych. Dojazd do działek drogą asfaltową ul. Kombatantów dalej drogą wewnętrzną o szerokości 6m , częściowo utwardzoną. Wjazd na drogę wew. od strony południowej a wymiary terenu są od południa szerokość około 54m i długość około 109m . Media takie jak gaz i prąd są w odległości około 120m w kierunku Miedżnej, natomiast woda w odległości około 170m, kanalizacja we własnym zakresie.

Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i przeznaczono go pod tereny ekstensywnej zabudowy mieszkaniowej. Podstawowym przeznaczeniem jest zabudowa mieszkaniowa i zabudowa zagrodowa. Przeznaczenie dopuszczalne między innymi to zabudowa agroturystyczna, usługi handlu, rzemiosła i sportu, Nakazuje się stosowanie dachów spadzistych, dopuszcza się dachy płaskie w drodze wyjątku. Maksymalna wysokość zabudowy: buynków do 10,5m, budynki inwentarskie i gospodarcze do 12m, budowle do 15m.

Mieszkając w tej okolicy masz bliski dostęp do przyrody, licznych ścieżek rowerowych, stadnin koni, Rezerwatu Żubrów, atrakcji wodnych na jezirze Goczałkowickim i Zalewie Łąka, miejskich kawiarenek i przytulnych restauracji oraz wielu atrakcji jakie oferują okolice Pszczyny. Obiekty w Ćwiklicach takie jak szkoła postawowa, przedszkole, supermarket, ośrodek zdrowia znajdują się w odległości około 4km Takie obiekty w Miedźnej jak szkoła podstawowa, przedszkole, supermarket znajdują się w odległości około 3km Odległość do Pszczyny na Rynek około 10km, do Tychów 24km, do Bielska Białej to około 25km, do Oświęcimia około 20km ZAPRASZAM SERDECZNIE NA PREZENTACJĘ.

DOMICILE - Biuro Nieruchomości

Pomagam w przeprowadzeniu procedury kupna lub sprzedaży i przekazania nieruchomości. Załatwiam formalności dot. transakcji. Oferuje bezpłatną pomoc w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Profesjonalny doradca kredytowy zweryfikuje Państwa zdolność kredytową i pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty dostępnej na rynku!
Pośrednik prowadzący ofertę Agnieszka Świerkot nr licencji 27797
tel. +48/ 880-628-888 adres mail: biuro.domicile@gmail.com

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 27797)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
 • Ulica: Kombatantów
 • Typ działki: mieszkaniowa jednorodzinna
 • Szerokość działki: 54
 • Ogrodzenie: brak
 • Uzbrojenie: prąd-w ulicy,kanalizacja-szambo
 • Woda: w ulicy
 • Gaz: w ulicy
 • Prąd: tak
 • Kanalizacja: szambo
 • Wyłączność: nie
 • Forma własności: własność

Kontakt

DOMICILE - Nieruchomości

43-243 Pszczyna - Wisła Wielka
ul. Hodowców 133

tel. +48/880-628-888

Wizytówka agencji »
Ilość wysłanych formularzy: 2