mojelokum.pl - Forum Rynku Nieruchomości. 5 rzeczy, które musisz o nim wiedzieć
Filtry
-
-

Forum Rynku Nieruchomości. 5 rzeczy, które musisz o nim wiedzieć

Materiał partnera:

10-11 czerwca 2019 r. w Sopocie odbędzie się Forum Rynku Nieruchomości. Oto 5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o tym wydarzeniu:

Forum Rynku Nieruchomości. 5 rzeczy, które musisz


1. Forum Rynku Nieruchomości to największa i najbardziej prestiżowa konferencja branży. Odbywa się od 2010 roku, przyciągając corocznie około pół tysiąca przedstawicieli kadry zarządzającej firm deweloperskich, banków, agencji doradczych i nieruchomości, firm pośrednictwa finansowego, generalnych wykonawców czy architektów. Wykłady na otwarcie konferencji wygłaszały takie autorytety ekonomii jak prof. Leszek Balcerowicz, Jan Krzysztof Bielecki, prof. Grzegorz Kołodko, Ryszard Petru, dr hab. Wojciech Orłowski, Dariusz Rosati czy prof. Stanisław Koziej.

2. Wykłady i panele dyskusyjne podzielone są na dotyczące nieruchomości komercyjnych oraz rynku mieszkaniowego i odbywają się równolegle. Dzięki temu możesz uczestniczyć jedynie w punktach programu, które dotyczą Twojej działalności.

3. Podczas FRN poznasz aktualne trendy rynku nieruchomości. Dowiesz się między innymi: jak rozwija się rynek nieruchomości magazynowych w kontekście zmiany mapy magazynowej i oczekiwań klientów; jakie są bariery rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce; jakie są wyzwania wykonawcze przy presji kosztów i niedoborze pracowników; jakie są nowe technologie i rozwiązania wykonawcze na rynku mieszkaniowym (domy z drukarki 3D, „smart home”); jak przywraca się do życia historyczne i poprzemysłowe przestrzenie (rewitalizacja i gentryfikacja).

4. Forum przewiduje przyszłość. Podczas konferencji poznasz prognozy dotyczące rynku nieruchomości. Eksperci spróbują odpowiedzieć na pytania: czy możemy stać się doliną proptechu; jakie są perspektywy dla inwestycji w student housing, condo/apart hotele i domy opieki; jak zmieniać się będzie rola F&B w centrach handlowych i czy mix-use będzie dla nich zagrożeniem; w którą stronę podąża rynek nieruchomości mieszkaniowych w kontekście zmieniających się postaw klientów.

5. Forum to okazja do poznania osób z branży. Na konferencję co roku przybywa ponad 500 osób profesjonalnie zajmujących się rynkiem nieruchomości. Można tam nawiązać cenne kontakty, które mogą skutkować okazjami biznesowymi. Służy temu szczególnie platforma spotkań Match Maker stworzona przez firmę Nowy Adres dla uczestników konferencji. Z jej pomocą jeszcze przed konferencją można umówić się na spotkanie, które odbędzie się w specjalnej strefie.

Jak widzisz, pięć rzeczy o Forum Rynku nieruchomości to także pięć powodów, aby je odwiedzić. Zarezerwuj sobie czas 10-11 kwietnia!