Filtry
-
-

Dom w 3 miesiące! - Dni Otwarte na budowie w Wiśle Wielkiej

Artykuł sponsorowany:

Firma Partner Group Silesia sp. z o.o. z Żor, właściciel marki NaszDomek.eu, buduje domy w technologii keramzytu prefabrykowanego, systemu stosowanego od lat w Skandynawii i Niemczech. Nowy dom na działce klienta powstaje w zaledwie 3 miesiące. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda taki dom, firma zaprasza w najbliższy piątek i sobotę na Dni Otwarte na budowie w Wiśle Wielkiej!

naszdomek.eu
Przykładowy projekt domu · fot. proj. E.Jakubiec


Dni Otwarte na budowie w Wiśle WielkiejJuż w piątek i sobotę (11, 12 maja) w godz. 12.00-18.00 zapraszamy na Dni Otwarte do Wisły Wielkiej. Przyjdź i poznaj naszą technologię. Przekonaj się sam, jak wygląda dom z keramzytu prefabrykowanego. Zobaczysz dom parterowy o powierzchni 110 m2 (salon z kuchnią + 3 pokoje) wykończony do stanu deweloperskiego. Będziesz mógł porozmawiać z naszymi projektantami, doradcami technicznymi, a także spytać o możliwość kredytowania Twojego domku.

Przygotujemy kącik dla dzieci! :)

Serdecznie zapraszamy!

Dla osób które podpiszą umowę w czasie trwania Dni Otwartych mamy atrakcyjne niespodzianki.

WSKAZÓWKI DOJAZDU:

  • ul. Pogodna (dojazd z ul. Hodowców w ul. Słoneczną)


Wstęp wolny.

Do zobaczenia!


Domy w technologii keramzytu prefabrykowanegoKeramzyt to lekkie kruszywo ceramiczne, otrzymywane przez wypalanie łatwo pęczniejących glin w piecach obrotowych w temperaturze 1200°C, bez domieszki jakichkolwiek substancji szkodliwych. Posiada wysoką izolacyjność cieplną, jest odporny na czynniki atmosferyczne i chemiczne oraz gryzonie.
Ściany z keramzytu składają się z 75% keramzytu 15% piasku i 10% cementu , który służy jako spoiwo , przez to gwarantują wysoką kumulacyjność cieplną, ogniotrwałość oraz izolacyjność akustyczną.

Keramzyt zastosowany w ścianach zapewnia doskonały mikroklimat wewnątrz budynku, regulując parametry fizykochemiczne powietrza w otoczeniu. Atmosfera w budynku podobna jest do atmosfery w domach z tradycyjnej cegły ceramicznej. Grubość i solidność ścian, która przypomina trwałą, tradycyjną budowę to kolejna zaleta tego systemu.


NaszDomek.eu stawia takie domy w 3 miesiące m.in. dlatego, że system keramzytu prefabrykowanego praktycznie przebiega bez procesów "mokrych" w związku z tym nie ma potrzeby sezonowania budynku. W tym systemie budownictwa otrzymujemy idealnie gładkie, wewnętrzne powierzchnie, więc nie ma potrzeby ich tynkowania! Dodatkowo firma przygotowuje kanały pod instalacje, więc nie ma potrzeby kucia bruzd pod przewody.

Dom w systemie keramzytu prefabrykowanego jest bardzo ciepły. Dzięki naturalnym ekologicznym materiałom zapewnia wysoki komfort mikroklimatyczny a przez to niskie koszty utrzymania. Mamy tu dowolność przy wyborze źródła ciepła od tradycyjnych kotłów przez piece gazowe po pompy ciepła.

To wszystko tylko w 3 miesiące!Zachęcamy do kontaktu : Żory ul. Kościuszki 11

Szczegóły na stronie www.naszdomek.eu lub pod nr tel. [b]608 199 777

Polub nas na Facebooku