Filtry
-
-

Osiedle Złote Łany - nowe domy w urokliwym zakątku Jankowic

Artykuł sponsorowany:

W Jankowicach powstaje wyjątkowe, kameralne osiedle domów jednorodzinnych o powierzchni mieszkalnej 169,26 m2. Dwukondygnacyjne domy zlokalizowane są w urokliwym, cichym zakątku Jankowic, w sąsiedztwie stadniny koni. Dzięki otwartej przestrzeni mieszkańcy mogą napawać się widokiem od strony południowej, skierowanym na lasy i góry.

Osiedle Złote Łany - wizualizacje


O inwestycjiZłote Łany to wyjątkowe miejsce. Panoramiczne widoki, przyjemność korzystania z natury połączona z niewielką odległością od miasta i wygodnym dojazdem do pracy. To właśnie tutaj proponujemy kameralny kompleks budynków jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej.

W niedalekim sąsiedztwie Osiedla Złote Łany znajdują się przedszkola, szkoły, ośrodki zdrowia, ośrodki sportowe, pływalnie, korty tenisowe, siłownie, sklepy, placówki handlowe oraz atrakcje i sale zabaw dla młodszych dzieci. Malownicze otoczenie i świetnie zorganizowany teren rekreacyjny sprzyja spacerom i rowerowym wycieczkom.

Usytuowanie domów jest gwarancją ciszy i spokoju dla przyszłych mieszkańców. Wyjątkowy klimat tego miejsca tworzymy zachowując dbałość o szczegóły wykończenia budynków. Drewniane detale oraz kamienne okładziny nawiązują do współczesnej architektury w dobrze zorganizowanej przestrzeni oraz w harmonii z zielenią i pięknymi widokami.

Osiedle Złote Łany - wnętrza


Nasze domyOsiedle Złote Łany oferuje domy jednorodzinne o powierzchni mieszkalnej 169,26 m2 i powierzchni całkowitej 212 m2 posiadają dwie kondygnacje: parter i piętro oraz garaż (2,5m x5m).

Dojazd do działki odbywać się będzie utwardzoną drogą wewnętrzną o szerokości 6m do której, każdy z domów na Osiedlu Złote Łany posiada udział oraz służebność. Dojście i podjazd do budynku utwardzone zostaną kostką brukową. W ramach placów utwardzonych przewidziano jedno dodatkowe miejsce postojowe na samochód osobowy.

Domy prócz balkonów posiadają także taras, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Z uwagi na korzystny układ względem stron świata, wszystkie są ciepłe, jasne i słoneczne.

Dużym atutem jest brak możliwości nowej zabudowy, co za tym idzie jedyne sąsiedztwo przy Osiedlu Złote Łany stanowić będzie kilka domów już wybudowanych oraz stadnina konna, która może być ogromnym plusem dla rodzin z dziećmi. Dzięki otwartej przestrzeni mieszkańcy mogą napawać się widokiem od strony południowej, skierowanym na lasy i góry Beskidy.

Osiedle Złote Łany zaprojektowane jest w taki sposób, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów - zarówno rodzin z dziećmi, par jak i singli, każdy zainteresowany znajdzie lokum idealne dla siebie, będące spełnieniem marzeń o własnym domu.

Standard wykończenia, cenaKoszt domu na Osiedlu Złote Łany uzależniony jest od wyboru wariantu wykończenia. Możemy kupić stan surowy lub deweloperski. Szczegółowe informacje o wariancie wykończenia i cenach znajdziemy na stronie osiedlezlotelany.pl/standard-wykonczenia.

KontaktBiuro nieruchomości naszeM